LEDO SERVIS FACEBOOK

LEDO SERVIS

Firma provádějící dodání, montáž a servis chladících a klimatizačních zařízení. Realizaci zakázek provádíme s důrazem na kvalitu, při které spoléháme na kvalitní výrobky od dodavatelů jako je Mitsubishi, Pastorkal, Daikin nebo Toshiba. Snažíme se aby spolupráce s námi byla ke spokojenosti zákazníka a tudíž dlouhodobá.

Pro naše stálé zákazníky držíme služby i o dnech pracovního volna. Samozřejmostí je i velká zásoba náhradních dílů na zařízení pro prodejny potravin, jatky, sklady atd.

čtěte více

Servisní služba je potřebná ne z toho důvodu že bychom prodávali nekvalitní zařízení, ale životnost zařízení není věčná a při výpadku chlazení může dojít k nemalým škodám. Na naše instalovaná zařízení jsme schopni, v případě jakéhokoli výpadku či poruchy, velmi rychle reagovat. Servisní zásah během několika hodin.

Garantujeme nejen záruční ale i pozáruční servis. Nabídkou této služby která je u našich stálých odběratelů velmi ceněná se lišíme od širokého spektra prodejců a překupníků chladírenské a klimatizační techniky které potřeby a problémy zákazníků po prodeji zboží nezajímají a často se zbavují zodpovědnosti za prodané zboží a servisní zásahy se řeší zdlouhavou legislativní cestou, než a zda k servisnímu zásahu dojde. Společnost LEDO SERVIS jak již název napovídá se tedy stává Vašim dlouhodobým partnerem v oblasti chladírenství a klimatizace.

© 2019 LEDO SERVIS

Tasovice 203, 671 25 Tasovice

+420 777 057 020 | +420 777 336 421 | ledoservis@email.cz

web by:

GOLDEN ORANGE