LEDO SERVIS FACEBOOK

LEDO SERVIS

Firma provádějící dodání, montáž a servis chladících a klimatizačních zařízení. Realizaci zakázek provádíme s důrazem na kvalitu, při které spoléháme na kvalitní výrobky od dodavatelů jako je Mitsubishi, Pastorkal, Daikin nebo Toshiba. Snažíme se aby spolupráce s námi byla ke spokojenosti zákazníka a tudíž dlouhodobá.

Pro naše stálé zákazníky držíme služby i o dnech pracovního volna. Samozřejmostí je i velká zásoba náhradních dílů na zařízení pro prodejny potravin, jatky, sklady atd.

čtěte více

Výrobníky sodové vody - sodobary Lima a Samba

Sodobar LIMA /SAMBA je určen k výrobě a stáčení sodové vody a k dochlazování nápoje (např. pitné vody, vína, sudové limonády apod.) Tepelným výměníkem chladu je hliníkový blok, ve kterém jsou zality výměníky z nerezové oceli včetně saturátoru. Horizontální uspořádání chladicí jednotky zajišťuje efektivní proudění nasávaného vzduchu. Vstupní připojení uprostřed dna umožňuje přivedení nápoje z libovolného směru. Zařízení s ekologickým chladivem R134a splňuje evropské normy pro schvalování jakosti výrobků.

 

Chlazení na pivo ANTA

Přenosné suché chlazení na stůl ANTA je určeno ke stáčení sudových nápojů a jejich dochlazování.

Plášť a nosná konstrukce je provedena z nerezového plechu se zaoblenými rohy a hranami. Rukojeti usnadňující manipulaci jsou na plášti nebo se vysouvají po stranách zařízení. Ovládací prvky jsou snadno přístupné ve výšce výčepních kohoutů, prostřednictvím kterých se nápoje stáčí. Vstupní připojení v zadní stěně nebo uprostřed dna umožňuje přivedení nápojů z libovolného směru.

 

Tepelným výměníkem chladu je hliníkový blok, ve kterém jsou zality vlnovce z nerez oceli o průměru 6,35 resp. 8mm. Horizontální uspořádání chladicí jednotky zajišťuje efektivní proudění nasávaného vzduchu. Suché výčepní zařízení ANTA s ekologickým chladivem R-134a splňuje evropské normy pro schvalování jakosti výrobků. Zařízení je vyráběno i alternativně s vestavěným vzduchovým kompresorem pro tlakování sudu.

 

Chladicí výčep na pivo ANTELA

Přenosné suché chlazení na stůl ANTELA je určeno ke stáčení sudových nápojů a jejich dochlazování.

Plášť a nosná konstrukce je provedena z nerezového plechu se zaoblenými rohy a hranami. Ovládací prvky jsou snadno přístupné na čelním panelu. Vstupní připojení uprostřed dna umožňuje přivedení nápojů z libovolného směru.

Tepelným výměníkem chladu je hliníkový blok, ve kterém jsou zality vlnovce z nerez oceli o průměru 8mm. Horizontální uspořádání chladicí jednotky zajišťuje efektivní proudění nasávaného vzduchu. Suché výčepní zařízení ANTELA s ekologickým chladivem R-134a splňuje evropské normy pro schvalování jakosti výrobků.

Zařízení je vyráběno i alternativně s vestavěným vzduchovým kompresorem pro tlakování sudu.

© 2020 LEDO SERVIS

Tasovice 203, 671 25 Tasovice

+420 777 057 020 | +420 777 336 421 | ledoservis@email.cz

web by:

GOLDEN ORANGE