O NÁS

HISTORIE

Firma LEDO SERVIS vznikla v roce 1991 jako společnost zabývající se zejména servisem a dodávkami chladírenské techniky.

S rostoucím zájmem o další příbuzné obory ze strany zákazníků jsme naši nabídku postupně rozšířili na sortiment klimatizační techniky a následně i na výčepní zařízení. V současné době zajišťujeme kompletní dodávky tepelných čerpadel, klimatizační a chladírenské techniky včetně montáže a pozáručního servisu.

 

PROFIL

Jsme firma rodinného typu kde se zkušenosti předávají z generace na generaci. Při realizaci našich zakázek jak pro velké společnosti tak i pro soukromé osoby vždy dbáme na kvalitní a profesionální provedení zakázky, protože jsme si vědomi toho že spokojený zákazník je naše živobytí.

Tento přístup nám také zajistil dlouhodobé obchodní kontakty s velkými společnostmi jako jsou Nemocnice Znojmo, Jatka Borotice, VERTEX Hodonice a Mor. Krumlov, Keramika Znojmo, Znovín, TOS Znojmo či Zenza Znojmo a další. Firmu v současné době tvoří tři profesionálové v oboru chladírenské a klimatizační techniky. Provozovna firmy se nachází v Tasovicích u Znojma kde je taktéž prodejna a showroom.

Firma provádějící dodání, montáž a servis chladících a klimatizačních zařízení. Realizaci zakázek provádíme s důrazem na kvalitu, při které spoléháme na kvalitní výrobky od dodavatelů jako je Mitsubishi, Pastorkal, Daikin nebo Toshiba. Snažíme se aby spolupráce s námi byla ke spokojenosti zákazníka a tudíž dlouhodobá.

Pro naše stálé zákazníky držíme služby i o dnech pracovního volna. Samozřejmostí je i velká zásoba náhradních dílů na zařízení pro prodejny potravin, jatky, sklady atd.